top of page

ZGŁOSZENIA

Wolontariat? Czas Start!
Rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy i wolontariuszek 24. edycji LAF. To dzięki Wam festiwalowa machina zadziała, jak w zegarku.  

Czego oczekujemy:

  1.  Dyspozycyjność: między 5 a 16 sierpnia - wtedy wszyscy z was powinni pojawić się w Zwierzyńcu, by pomóc przeobrazić to miejsce w jedno duże filmowe miasteczko, a po zakończeniu Akademii doprowadzić je do stanu wyjściowego. Każda osoba będzie pracowała 6 godzin dziennie, choć w niektórych przypadkach przewidujemy wydłużenie czasu pracy.

  2. Rzetelność i zaangażowanie w wywiązywaniu się ze swoich obowiązków niezależnie od pełnionej funkcji i zakresu obowiązków. Każda praca na rzecz LAF jest ważna i potrzebna.

  3.  Otwartość w komunikowaniu potrzeb i szczerość w informowaniu o swoich umiejętnościach i charakterze zajęć, które chcecie wykonywać. Możliwości jest sporo, ale i dla nas, i dla Was ważne jest, by każdy zajmował się tym, co lubi i co potrafi robić najlepiej lub czego bardzo chciałby się nauczyć.

 

Ze swojej strony zapewniamy:

  1. Pokrycie przez LAF kosztów noclegu w schronisku młodzieżowym.

  2. Bezpłatną akredytację wolontariusza LAF, upoważniającą do wstępu na wszystkie odpłatne wydarzenia Akademii, takie jak filmy czy spektakle teatralne.

  3. Pobyt w miłych okolicznościach przyrody.

  4. Wiele okazji do obserwowania i poznania kulis funkcjonowania imprezy filmowej.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 10 lipca 2023r.


Wyślij mailem wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: biuro@laffest.pl

bottom of page