top of page

WOLONTARIAT LAF!

Jeśli chcesz ciekawie spędzić wakacje, jesteś miłośnikiem dobrego kina i aktywnego wypoczynku i chcesz poznać ciekawych ludzi – to propozycja dla Ciebie.

Jeśli masz co najmniej 16 lat, zależy Ci na tym, żeby zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowe miejsca i uczyć się poprzez pracę... – jesteśmy umówieni!

Jeśli masz praktykę w działalności kulturalnej i zapał, by zdobywać kolejną, znasz języki obce lub umiesz cokolwiek... zgłoś swój udział do grupy wolontariuszy 24. Edycji Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu.

Na czym polega wolontariat?

Pomocy wolontariuszy potrzebujemy w przygotowaniu i realizacji wszystkich wydarzeń festiwalowych. Wolontariusze zajmują się opieką nad gośćmi, oprawą plastyczną, wydawaniem akredytacji i udzielaniem informacji w biurze festiwalowym, obsługą seansów w obiektach kinowych, promocją i pomocą w klubie festiwalowym. Szczegółowe zasady zostaną zawarte w porozumieniu oraz omówione podczas spotkania organizacyjnego przed rozpoczęciem Festiwalu. Już w pierwszy dniu pobytu w Zwierzyńcu wolontariusze zostaną wyposażeni w niezbędną wiedzę na odprawach i szkoleniach. Organizator zapewnia pełną akredytację, gadżety festiwalowe oraz zakwaterowanie.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@laffest.pl

bottom of page