top of page

Niezbędnik LAFowicza

Regulamin Letniej Akademii Filmowej

Drodzy LAFowicze,

Pytacie nas o zasady sprzedaży internetowej, więc śpieszymy z dodatkowymi wyjaśnieniami.

Szczegółowe regulaminy akceptują Państwo przy zakładaniu konta na platformie vod. Prosimy o zapoznanie się z zawartymi tam informacjami.

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z OFERTY LETNIEJ AKADEMII FILMOWEJ W ZWIERZYŃCU

 

Przed zakupem biletu (w momencie zakładania konta na vod.laf.org.pl) akceptują Państwo szczegółowy regulamin sprzedaży.

Sprzedaż karnetów jest już aktywna i pozostanie aktywna przez cały okres festiwalu.

Na aktywowanie zakupu poszczególnych biletów trzeba poczekać do godziny 20.00 (7 sierpnia 2020).

 

Na platformie vod jest katalog wszystkich filmów. Filmy dostępne podczas całego festiwalu to obrazy, które można oglądać od godz. 20.00 dnia 7 sierpnia 2020 do 16 sierpnia 2020 do godz. 23.59.

To Państwo decydują kiedy oglądają dany film. Nie ma do nich harmonogramu.

Posiadacze karnetów mają dostęp do wszystkich filmów pokazywanych w ramach LAF.

Osoby nieposiadające karnetów mogą wykupić bilety na pojedyncze projekcje w cenie 10,00 zł za film.

Płatności są realizowane przez PayU.

W zakładce Filmy dostępne według harmonogramu znajdują się tytuły, które są pokazywane wg harmonogramu godzinowego (harmonogram znajduje się w zakładce Harmonogram projekcji).

Będzie można je zobaczyć tylko w wyznaczonych godzinach projekcji. Później nie będą już dostępne. 

 

Część filmów (krótkie metraże Bustera Keatona, filmy z Lubelskiego Festiwalu Filmowego) są udostępnianie bez możliwości zakupu biletów pojedynczych.

 

Wszystkie materiały dodatkowe tj. prelekcje, spotkania z twórcami, warsztaty, wstępy do cykli itp. są darmowe i dostępne dla wszystkich chętnych użytkowników. Wszystkie prelekcje pojawią się na naszej platformie do 9 sierpnia. Wszystkie warsztaty będą upublicznione od 10 sierpnia. Spotkania z artystami będą pojawiać się na platformie tuż po projekcji filmu, którego dotyczą. Będą na niej upublicznione do końca festiwalu, aby każdy chętny mógł się zapoznać z materiałem w dowolnym terminie.

 

W Zwierzyńcu są realizowane tylko projekcje plenerowe kina nocnego (codziennie o 22.00) oraz działać będzie telewizja festiwalowa przygotowująca materiały, które pojawią się później na platformie.

 

Przebieg sprzedaży internetowej BILETÓW i KARNETÓW:

 

Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży internetowej biletów w każdej chwili bez podania przyczyn.

 

Aby dokonać zakupu karnetu należy odwiedzić stronę internetową www.vod.laf.org.pl, gdzie w zakładce KUP KARNET znajduje się odnośnik, po naciśnięciu którego nastąpi przekierowanie osoby kupującej do systemu sprzedaży. Ważne – wcześniej trzeba założyć indywidualne konto użytkownika.

 

Aby dokonać zakupu biletów jednorazowych należy odwiedzić stronę internetową www.vod.laf.org.pl i wybrać interesujący Państwa tytuł z katalogu filmów Przy każdym z tych tytułów znajdzie się odnośnik do systemu sprzedaży. Ważne – wcześniej trzeba założyć indywidualne konto użytkownika. Bilet jednorazowy daje dostęp do filmu na 24 godziny w przypadku filmów dostępnych w czasie całego festiwalu albo uruchomienie projekcji o godzinie określonej w harmonogramie (dla filmów pokazywanych wg harmonogramu). Sprzedaż biletów dla filmów udostępnionych wg harmonogramu startuje 5 minut przed projekcją. Proszę się nie martwić - nawet jak uda się to Państwu zrobić kilka minut po rozpoczęciu projekcji - film będzie dla Państwa dostępny.

 

W przypadku spóźnienia się Użytkownika na seans filmowy, na który zakupił bilet, użytkownik serwisu online może rozpocząć oglądanie filmu do 30 min. od rozpoczęcia projekcji.

Bilet ważny jest do momentu zakończenia seansu filmowego, którego dotyczył.

Ważna uwaga - w zakładce filmy dostępne podczas całego festiwalu znajdują się też propozycje, które będą upublicznione dopiero 11 czy 14 sierpnia (naprawdę niewiele), co zostało odnotowane pod harmonogramem projekcji. Dopiero od momentu upublicznienia posiadacze karnetów będą mogli je obejrzeć, a pozostali widzowie - kupić bilet.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

1. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za funkcjonowanie sieci Internet, za pośrednictwem której Użytkownicy składają zamówienia i oglądają filmy.

 

2. Sprzedawca zastrzega, że korzystanie z Witryny www Organizatora odbywa się wyłącznie na koszt i ryzyko Użytkownika. Sprzedawca nie odpowiada więc za:

 

2.1 Jakiekolwiek ewentualne szkody, które mogłyby nastąpić wskutek wejścia w posiadanie przez osoby trzecie danych Użytkownika;

 

2.2 Jakiekolwiek dalsze skutki pobrania informacji ze stron vod.laf.org.pl.

 

3. Wykorzystywanie serwisu do składania przez Użytkownika nieprawdziwych oświadczeń lub wprowadzanie nieprawdziwych danych jest niedozwolone.

 

4. Zabronione jest posługiwanie się cudzymi środkami płatniczymi przy dokonywaniu płatności, jak również wykorzystywanie jakichkolwiek danych i informacji podlegających ochronie prawnej na zasadach określonych w stosownych przepisach.

5. Wszystkie materiały objęte są prawami autorskimi i dostępne tylko na podstawie opłaconych przez festiwal licencji. Jakiekolwiek rozpowszechnianie treści jest zabronione. 

 

bottom of page